GISA: ArcGIS Online ile CBS’ye Giriş

 

GISA: ArcGIS Online ile CBS’ye Giriş

CBS teknolojisinin ve coğrafi verilerin altında yatan temel kavramları öğrenin. CBS tahminlerde bulunmanıza ve bilinçli kararlar vermenize yardımcı olur.  Bu derste, soruları cevaplamak ve yeni bilgiler oluşturmak için verileri analiz ederken gerçek dünya detaylarını haritada görselleştirmek ve keşfetmek için ArcGIS Online ile çalışacaksınız. Kuruluşunuz tarafından kolayca erişilebilmesi için Haritaları, verileri ve diğer kaynakları paylaşabileceksiniz. CBS veri türlerini, coğrafi verilerin nasıl toplandığını ve yönetildiğini, haritaların nasıl oluşturulduğu ve nasıl paylaşılacağını öğrenip, coğrafi soruları yanıtlamak için analizlerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi edineceksiniz.

Kazanımlar

  • Bir harita oluşturup, veri ekleyebilecek ve haritanın amacını desteklemek için harita detaylarını sembolize edebileceksiniz.
  • Bir harita oluşturup, veri ekleyebilecek ve haritanın amacını desteklemek için harita detaylarını sembolize edebileceksiniz.
  • Verileri, haritaları ve diğer içeriği bir kuruluş portal’ında paylaşabileceksiniz.
  • İlgi alanı içindeki harita özellikleri hakkında bilgi edinmek için mekansal analizler yapabileceksiniz.

Eğitim İçeriğini İndirin

GISA: ArcGIS Online ile CBS’ye Giriş Eğitimi ile neler öğreneceğinizi merak ediyorsanız eğitim içeriğini indirin.

Yaklaşan GISA Eğitimleri

Eğitim Talebinde Bulunun

Eğitimlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için eğitim uzmanımız ile iletişime geçin.

  

  

Esri Türkiye

Esri Türkiye, Dünya çapındaki Esri ağının bir üyesidir. 2007 yılında Esri firması ortaklığı ile faaliyetine başlamış olup, firmanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Esri Türkiye, ArcGIS teknolojisine dayalı olarak kapsamlı ürün ve çözümleri, profesyonel hizmetler, teknik destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

© 2018 Esri Bilgi Sistemleri Mühendislik ve Eğitim Ltd. Şti.