BECE: Esri CityEngine ile 3B Şehirler Oluşturma

 

BECE: Esri CityEngine ile 3B Şehirler Oluşturma

Bu eğitimde, 3 boyutlu şehir ortamlarını tasarlamak, planlamak ve modellemek için Esri CityEngine’nin kullanımına odaklanılmaktadır. Kentsel peyzajları görselleştirmek, önerilen kentsel gelişim alanının etkilerini incelemek, 3B sanal şehir simülasyonları oluşturmak için CityEngine yöntemsel modelleme iş akışını öğrenecek ve en iyi uygulamaları inceleyebileceksiniz.

Kazanımlar

  • 2B verilerden ayrıntılı 3B şekil oluşturmak için CGA (Computer Generated Architecture) kurallarını uygulayabileceksiniz.
  • Gerçekçi 3B şehir modelleri oluşturmak için kuralları içe aktarabilecek, düzenleyebilecek ve kurallar oluşturabileceksiniz.
  • 3B bina oluşturma ve cephe giydirme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.
  • 3B modellerini ArcGIS Online’da paylaşabileceksiniz.

Eğitim İçeriğini İndirin

BECE: Esri CityEngine ile 3B Şehirler Oluşturma Eğitimi ile neler öğreneceğinizi merak ediyorsanız eğitim içeriğini indirin.

Yaklaşan BECE Eğitimleri

Eğitim Talebinde Bulunun

Eğitimlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için eğitim uzmanımız ile iletişime geçin.

  

  

Esri Türkiye

Esri Türkiye, Dünya çapındaki Esri ağının bir üyesidir. 2007 yılında Esri firması ortaklığı ile faaliyetine başlamış olup, firmanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Esri Türkiye, ArcGIS teknolojisine dayalı olarak kapsamlı ürün ve çözümleri, profesyonel hizmetler, teknik destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

© 2018 Esri Bilgi Sistemleri Mühendislik ve Eğitim Ltd. Şti.